ספורט שדות נגב – אקרובובטיקה ונינג’ה ד-ו מעורב 2
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2024/02/נינגה-1.jpg)
הכרת טכניקות אימוני נינג’ה, שיכלול מיומנויות מוטוריות, שיפור קאורדינציה, שווי משקל, מטרת החוג : העצמה ומסוגלות עצמית, העלאת הדימוי העצמי. המחיר לתושבי חוץ 880 ש”ח
כדורגל שובה לילדי ד-ז
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2024/02/כדורגל.jpg)
בית ספר מנוהל מקצועית על ידי מחלקת הנוער של ביתר ירושלים *אימונים ברמה הגבוהה ביותר *הדרכה ע״י צוות מאמנים מנוסה ומוערך *הקניית ערכים, ספורטיביות, והגינות על בסיס ״ואהבת לרעך כמוך״