בינה מלאכותית AI
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2024/02/בינה-מלאכותית.jpg)
על מהפכת AI שמעתם כבר? גם אתם רוצים להיות חלק ממנה? בואו לקחת חלק בקורס ממוקד ויישומי ותלמדו איך לדבר עם המכונה ואיך לגרום למכונה ליצור עבורכם תמונות, סרטונים וטקסטים… טעימה מ AI לתלמידי ט-יב בינה מלאכותית , ארגז הכילים החדש שלך! המפגשים יתקיימו במרכז המדעי בשדות נגב בתאריכים 14/4, 16/4 בין השעות 11:00-13:00
מרכז מדעים – חוגים אלקטרוניכיף ד-ו
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2020/09/רובוטיקה.jpg)
חוג אלקטרוניכיף לכיתות ד-ו אלקטרוניקה בכיף חדש במרכז המדעי בשדות נגב! חוג ללא מלחם לבטיחות מירבית, החוג פותח והותאם לגילאים צעירים במסגרת החוג התלמידים ילמדו חוקים בסיסיים בחשמל, לקרא שרטוטים, יחשבו רכיבים אלקטרונים, יכירו מושגים שונים באלקטרוניקה ויבנו פרוייקטים בסיום העבודה על כל פרוייקט, יקחו אותו הבייתה.
הזוכים בתחרות התכנות לשנת תשפ”ג
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2023/07/ילד-עם-מחשב.jpg)
במהלך השנה התלמידים למדו לתכנת ולקראת יום העצמאות נערכה תחרות לכל התלמידים! מוזמנים לצפות בתוצרים ובזוכים לחץ כאן
לומדים לתכנת בכיתה ד’ בשדות נגב!
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2021/12/מתכנתים-1024x576.jpg)
תלמידי כיתה ד’ בשדות נגב לומדים לתכנת במסגרת בית הספר מטעם המרכז המדעי, הכנסו לקישור לצפות בעבודות נבחרות של תלמידים (הקישור מתעדכן כל שבוע עם עבודות נוספות)
פותחים קיץ עם מרכז מדעים והמרכז לגיל הרך!
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2021/10/209666920_1537843133086892_3745644687374394290_n-9c8736d30e48a9cf8eeffbfd9d9b417b-1024x576.jpg)
למעלה מ-200 ילדים הגיעו להפנינג מדעי שכלל תחנות שהופעלו על ידי נוער מנהיגות מדעית ומדריכי מרכז מדעים, מתנפחים והופעה של ד”ר מולקולה!
למעלה מ-100 ילדים השתתפו בקייטנות הקיץ של מרכז מדעים
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2021/10/IMG-20210729-WA0037-6b53003405b8108fca1386707e0733bb-1024x766.jpg)
במטרה לתת מענה להורים גם לאחר סיום קייטנות בית הספר של החופש הגדול בשדות נגב, התקיימו השנה קייטנות אטרקטיביות במיוחד במרכז מדעים. קייטנת המשך מדעית זכתה להצלחה רבה לאחר שלמעלה מ-100 ילדים נרשמו אליה. הקייטנה אשר התקיימה השנה בפלנטריום, פעלה ב-6 קבוצות כשלכל קבוצה יש מדריך, מש”צ ומפעילים חיצוניים. בין הפעילויות שהתקיימו בקייטנה היו לימודי […]
נבחרת הרובוטיקה של שדות נגב יוצאת לדרך!
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-11-at-19.00.26-1024x576.jpeg)
לאחר מיונים בקיץ ופעילויות גיבוש השבוע החלה הנבחרת את דרכה. למיונים הגיעו כ60 תלמידים שמתוכם נבחרו 40 לנבחרת בוגרת וצעירה. בהצלחה רבה אלופים!
קייטנה מדעית
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2021/06/תמונה2.jpg)
בכל שנה, לאחר קייטנת בית ספר של החופש, מרכז מדעים מפעיל קייטנה מדעית לשבוע נוסף. בקייטנו זו טועמים הילדים כמה נושאים בתחום המדע: פיזיקה, רובוטיקה, אסטרונומיה ועוד. קייטנה זו מסובסדת ע”י משרד המדע.