תורמים דם ומצילים חיים!
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2021/11/IMG-20211101-WA0018-8ee926723c95ea65a80fdbf0e691f593-1024x1024.jpg)
״כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו״ הידעת? תרומת דם אחת מצילה שלושה אנשים! תושבי שדות נגב אתם מוזמנים לתרום דם ב-18/11 במתנ״ס *שימו לב לדברים הנדרשים לביצוע התרומה. להרשמה https://forms.gle/dFVqhCuUKWG2SZd78 תגיעו עם מסכות, משהו מתוק עלינו. מחכים לכם- מחלקת ילדים ונוער מועצה אזורית שדות נגב.
מלגת מועצת שדות נגב יוצאת לדרך!
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2021/11/9afd4783-fd48-4408-b726-21ca6924f088-1024x1024.jpg)
המלגה מיועדת לסטודנטים הלומדים תואר ראשון או שני ומתגוררים בשדות נגב. איך מגישים את הבקשה? 1. נכנסים ללינק>> https://www.sdotnegev.org.il/482/ 2. ממלאים את הפרטים. 3. ו… בהצלחה! שימו לב, ניתן להגיש את מועמדות עד ליום רביעי 24.11.21