מרכז לבריאות הילד והמשפחה בשדות נגב “טיפת חלב”
![](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2020/07/טיפת-חלב.jpg)
בימים אלו עומלים במועצה על הקמת מרכז לבריאות הילד והמשפחה, אשר יהווה חוליה משמעותית שתשלים את רצף השירותים ההתפתחותיים הניתנים במועצה. במרכז יינתנו השירותים הבאים: רפואה מונעת – חיסונים, מעקב התפתחותי וייעוץ גנטי. הדרכה והסברה בתחומי הבריאות, התזונה וההורות הכוונה ביצירת מרחב התפתחותי מטפח, בטיחותי ואסתטי (בית, רכב, הסעות, גן, חצר, מרחב ציבורי). איתור אוכלוסיות […]