בכל שנה, לאחר קייטנת בית ספר של החופש, מרכז מדעים מפעיל קייטנה מדעית לשבוע נוסף. בקייטנו זו טועמים הילדים כמה נושאים בתחום המדע: פיזיקה, רובוטיקה, אסטרונומיה ועוד.
קייטנה זו מסובסדת ע”י משרד המדע.
![כיתה א](https://m-sdotnegev.org.il/wp-content/uploads/2020/07/kids-1093758_1280-300x200.jpg)
בכל שנה, לאחר קייטנת בית ספר של החופש, מרכז מדעים מפעיל קייטנה מדעית לשבוע נוסף. בקייטנו זו טועמים הילדים כמה נושאים בתחום המדע: פיזיקה, רובוטיקה, אסטרונומיה ועוד.
קייטנה זו מסובסדת ע”י משרד המדע.
הסדנה המובילה והמצליחה ממשיכה!!! השבוע פתחנו את הקבוצה
בימים אלו עומלים במועצה על הקמת מרכז לבריאות